About Us

Biz Kimiz ? 

Shuttle Ankara, kişiler ve kurumlar için şehir içi ve şehirler arası ulaşım ihtiyaçlarını, en kolay, en ekonomik, en güvenli şekilde sağlayan “Kişisel Ulaşım Asistanıdır.” 

Shuttle Ankara, Ankara’da konforlu ve güvenli ulaşımı herkes için ulaşılabilir kılmak amacı ile yola çıktı. Firmamız başlıca Ankara hava limanı Mercedes Vito transfer hizmetleri, Ankara şoförlü Vip Mercedes Vito kiralama hizmetleri ile Ankara şehir içi ve Ankara şehirler arası Vip yolcu taşıma faaliyetleri vermektedir. . 
 
Shuttle Ankara,  Ankara hava limanı transferlerini Turizm acentası sıfatıyla, Ankara şehirler arası Mercedes Vito transferini Ulaştırma bakanlığının sağladığı D2 Şehirler arası tarifesiz yolcu taşımacılığı belgesiyle yasal olarak yürütmektedir. Yasal sorumluluklarını yerine getiren firmamız ankara shuttle hizmetlerinde müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Shuttle Ankara, gelenekselden gelen tecrübesini, dijital dünyanın gücü ile birleştiriyor. Herkes için ulaşılabilir “Kişisel Ulaşım Asistanı” olmakla beraber tecrübeli şoför kadrosuyla türkiyenin heryerinden Vale hizmetleri vermektedir.


0 Comments

    Be the first to leave a comment.

Add Comment

Our partners

and clients

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner