Airport Transfer and Private Transportation Services in Ankara

ANKARA’DA HAVA LİMANI  TRANSFER VE ÖZEL ULAŞIM HİZMETLERİ

Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız dünyanın her noktasından Ankara’ya iş seyahati ya da yurt dışından herhangi bir ziyaret için gelecek olan misafirlere İç Anadolu bölgesinde özellikle yurt dışı uçuşların olduğu hava limanının sadece Ankara Esenboğa Hava Limanı ve İstanbul Uluslararası Hava Limanı olmasından dolayı gidecekleri civar iller ve ilçelerle birlikte turistik bölgelere Akyurt, Kalecik, Bâla, Şereflikoçhisar, Gölbaşı, Haymana, Polatlı, Kızılcahamam, Konya Kulu, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Kastamonu, Eskişehir, Bilecik, Nevşehir, Niğde, Kapadokya, Kayseri, Bartın, Zonguldak gibi bölgelere Ankara Esenboğa Hava Limanı ve İstanbul Uluslararası Hava Limanı’ndan ulaşımın ciddi önem arz etmektedir. Shuttle Ankara olarak yurtdışından gelecek olan yabancı misafirlere güvenilir ve kaliteli hizmet verme noktasında Ankara ve civar illere iyi bir ulaşım hizmeti sunmak onlara Türkiye’de bulundukları süre zarfında rehberlik ederek işlerini kolaşlaştırma görevini üstleniyoruz. Shuttle Ankara olarak verdiğimiz hizmetleri 3 ana başlıkta aşağıda detaylı olarak inceleyeceğiz.

  • HAVA LİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

Hava limanı transfer hizmetleri, yabancı ve Türk misafirlerin Hava limanında karşılayarak konaklayacakları otel ya da adrese götürme faaliyeti ve tekrardan dönecekleri zaman ise konakları otelden ya da adresten gidecekleri havalimanına (Ankara Esenboğa Hava Limanı veya İstanbul Uluslararası Hava limanı) götürülme faaliyeti olup bu faaliyetleri gelecek kişi sayısına ve tercih edilecek araç tipi, yani Ekonomik hususi araç, Mercedes Vito ya da Mercedes Sprinter gibi minivan ya da minibüs tarzı araçlarla gerçekleştirme faaliyetleridir.

  • ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Şoförlü araç kiralama, misafirin ister hava limanından (Ankara Esenboğa Hava Limanı veya İstanbul Uluslararası Hava Limanı) alınıp gideceği yerlere götürülüp ihtiyacına uygun olarak saatlik ve aracın yapacağı kilometre hesaplanarak hesaplanmaktadır. Şoförlü araç kiralama hizmeti standardı günlük 8 saat ve 100 kilometreyle sınırlıdır. Şoförlü araç kiralama hizmetinde tahsis edeceğiniz araca ne kadar süreli ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz önemlidir.

  • ŞEHİRLERARASI TRANSFER

Şehirlerarası transfer Ankara Esenboğa Hava Limanından ya da İstanbul Hava Limanına gelen misafirlerin başka bir şehire transfer hizmeti ya da bulundukları adresten başka bir şehirdeki Hava Limanına transfer, ya da herhangi bir adresten başka bir şehirdeki adrese götürülme hizmetidir.

Shuttle Ankara yukarıda belirtilen Hava Limanı Transferi, Şehirlerarası Transfer  ve Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerinde misafirlerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak ulaşım konusunda seyahatlerine katkı sağlamaktadır. Sizler de Hava Limanı Transferi, Şehirlerarası Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için WhatsApp hattımızdan programınız ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


0 Comments

    Be the first to leave a comment.

Add Comment

Our partners

and clients

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner