VIP Airport Transfer in Ankara

Ankara Vip Hava Limanı Transfer

Havaalanı vip transfer, havaalanından alınan yolcularımızın gitmek istediği adrese ya da herhangi bir adresten havaalanına götürülme işlemidir. Eğer isterse bulunduğu şehirde işi bittiği zaman tekrar havaalanına bırakılma işlemidir. Havaalanı transfer hizmeti yoğunlukla turistik beldeler ve büyük şehirlerde tercih edilmektedir. Amaç güvenli, sağlıklı ve konforlu bir yolculuk sağlamaktır. Seyahatlerinde transfer hizmetini tercih eden müşteriler yorgunluklarının üstüne bir de araç kullanmak istemezler. Bu sebeple de havaalanı transferi tercih edilmektedir. Uçak yolculuğundan sonra gideceğiniz yere ulaşım konusunda stres yapmamak için transferinizi uçak saatinden en az 3 saat öncesinden ayarlamanız önemlidir. Büyük valizlerle seyahat edecekseniz, uçaktan indikten sonra ulaşım konusunda sorun yaşamamak için valiz miktarını belirtmeniz önemlidir. 

Özellikle son yıllarda uçakla seyahat edenler, havaalanı gidiş gelişlerinde sorun yaşamamak adına havaalanı ulaşımı konusunda alternatif arayışlara yöneldiğinden ötürü ortaya çıkan alternatiflerden müşteri bakımından hizmet performansı açısından değerlendirildiğinde çok faydalı görülen ulaşım hizmeti olarak ortaya çıkmaktadır. 

Günümüzde havaalanı transferi sektörel baz da gitgide büyüyerek daha fazla kitleye ulaşmaktadır. Sektörden hizmet alan müşterilerin memnuniyet açısından daha faydalı gördüğü sektör zamanla daha da büyük bir kesime hizmet etmeye devam edecektir. 

Havaalanı Transferi; herhangi bir adresten havaalanına veya havaalanından gitmek istediğiniz herhangi bir adrese seyahat etmeden, seyahat bilgileri ve iletişim bilgilerinizi mail, telefon veya diğer uygulamalar aracılığı ile tarafımıza bildirmenizle başlamaktadır. Rezervasyonunuzun yaklaşık 15 dakika içinde onaylanması ile bildirmiş olduğunuz iletişim telefonuna rezervasyonunuzun onaylandığı bilgisi mesaj olarak iletilmektedir. Sonrasında size hizmet verecek personelimizin ataması elektronik ortamda yapılır ve havaalanı transfer saatinizden en az 4 saat önce hizmet personelimizin ismi, araç plakası ve iletişim numarası mesaj olarak tarafınıza iletilir. Ataması yapılan hizmet personeli bilgileriniz kendisine ulaştığında adres, saat ve diğer seyahat bilgilerinizi teyit etmek için sizinle ayrıca irtibata geçer. 

Hizmet personeli, rezervasyon bilgileriniz dâhilinde adresinizde veya havaalanında sizi güler yüzle karşılar. Var ise bagajınızı yerleştirdikten sonra kapınızı açar ve seyahatiniz başlar. Seyahat esnasında içecek ve atıştırmalık ikramlarımızı, kişisel kullanım amaçlı diğer yardımcı unsurları (internet, gazete, krem, ayakkabı parlatıcı vb.) ücretsiz kullanabilirsiniz. Hizmet personellerimiz ileri sürüş teknikleri eğitimi almış olduğundan araçlarımızda seyahat boyunca kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Araçlarımızda ayrıca araç içi kamera ve araç takip sistemlerinin yanı sıra kişisel güvenliğiniz için ferdi kaza sigortası mevcuttur. Aracın bulunduğu yeri, güzergâhını, varış mesafesini tarafınıza sms ile iletilen link ile siz veya seyahat bilgilerinizi paylaşacağınız herhangi bir kişi takip edebilir. 

Gitmek istediğiniz adrese ulaştığınızda hizmet personeli, araçtan inmeniz esnasında kapınızı açar var ise bagajınızı teslim ettikten sonra iyi günler diler ve böylelikle havaalanı transfer hizmetiniz tamamlanmış olur. Almış olduğunuz transfer hizmetinin ücretini internet sitemizde rezervasyon girişi esnasında havale veya hizmetin sağlanması esnasında nakit olarak ödeyebilirsiniz. 

Öte yandan daha önce havaalanı transferi hizmeti almayan ya da nasıl alınacağını merak edenler için bizim gibi transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama hizmetleri veren firmaları arayarak adresten havaalanına gidecekler ise uçak saatinden en az 3 (üç) saat önce arayarak havaalanı transferi için araç tahsis etmek istediğini belirtebilirler. Veyahut hava limanından adrese gidecekler ise gidecekleri adresi, uçuş tarih ve saati ile uçuş kodunu belirterek rezervasyon yaptırabilirler. Bu rezervasyona istinaden belirtilen tarih ve saatte (5 dk. önce) belirtilen noktada şoförlü araçlarımız sizleri karşılayıp istediğiniz adrese ulaştırırlar. 

Shuttle Ankara olarak Esenboğa havaalanı transferlerinizde ya da şoförlü araç kiralama ile ilgili bilgi almak için +90 0533 456 6555 iletişim numaramızı arayarak ya da WhatsApp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yaşamkent Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Çayyolu Vip Mercedes Hava Limanı Transferi 

Alacaatlı Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Ümitköy Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

İncek Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Beytepe Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Çankaya Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Kavaklıdere Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Oran Çankaya Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Birlik Mahallesi Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Ayrancı Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Çankaya Vip Mercedes Yıldız Hava Limanı Transferi

Bağlıca Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Eryaman Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Batıkent Vip Mercedes Hava Limanı Transferi

Yaşamkent Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

Çayyolu Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

Ümitköy Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

İncek Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

Beytepe Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

Bilkent Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

Çukurambar Luxury vehicle airport Transfer in Ankara

Çankaya Luxury vehicle airport Transfer in Ankara


0 Comments

    Be the first to leave a comment.

Add Comment

Our partners

and clients

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner