Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ? 

Shuttle Ankara, kişiler ve kurumlar için şehir içi ve şehirler arası ulaşım ihtiyaçlarını, en kolay, en ekonomik, en güvenli şekilde sağlayan “Kişisel Ulaşım Asistanıdır.” 

Shuttle Ankara, Ankara’da konforlu ve güvenli ulaşımı herkes için ulaşılabilir kılmak amacı ile yola çıktı. Firmamız başlıca Ankara hava limanı Mercedes Vito transfer hizmetleri, Ankara şoförlü Vip Mercedes Vito kiralama hizmetleri ile Ankara şehir içi ve Ankara şehirler arası Vip yolcu transfer faaliyetleri vermektedir. . 
 
Shuttle Ankara,  Ankara hava limanı transferlerini Turizm acentası sıfatıyla, Ankara şehirler arası Mercedes Vito transferini Ulaştırma bakanlığının sağladığı D2 Şehirler arası tarifesiz yolcu taşımacılığı belgesiyle yasal olarak yürütmektedir. Yasal sorumluluklarını yerine getiren firmamız ankara shuttle hizmetlerinde müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Shuttle Ankara, gelenekselden gelen tecrübesini, dijital dünyanın gücü ile birleştiriyor. Herkes için ulaşılabilir “Kişisel Ulaşım Asistanı” olmakla beraber tecrübeli şoför kadrosuyla türkiyenin heryerinden Şoför servisi ve Vale hizmetleri vermektedir. Sizlerde her türlü ulaşım ve şoför ihtiyacınız için whatsapp numaramızdan ulaşablirsiniz +90 533 456 65 55


0 Yorum

    İlk yorum bırakan sen ol.

Yorum Yaz

Ortaklarımız Ve

Müşterilerimiz

Ortaklarımız ve Müşterilerimiz
Ortaklarımız ve Müşterilerimiz
Ortaklarımız ve Müşterilerimiz
Ortaklarımız ve Müşterilerimiz
Ortaklarımız ve Müşterilerimiz